2013/04/08

Warsaw Fashion Weekend 2013

Od piątku tj.05.04.2013 do wczoraj, trwał Warsaw Fashion Weekend, jedno z ważniejszych modowych wydarzeń w Polsce. Na Facebooku otrzymałam zaproszenie na piątkowy pokaz mody, i oczywiście za raz po pracy pognałam do Soho Factory. Impreza startowała o 17:00, w środku znajdowało się wiele stoisk znanych polskich marek i projektantów, degustacja kawy LavAzza i herbaty Loyd (sponsorzy). Wydarzenie prowadził Łukasz Jakóbiak, po godzinie 18:00 miał miejsce pierwszy pokaz, włoskiego projektanta Santo Spada.


Łukasz Jakóbiak  fot. P. Gancarczyk
Santo Spada   fot. P.Gancarczyk


fot. P. Gancarczyk

Kolekcja Spady była bardzo kobieca i zwiewna, przez co przypadła mi do gustu. Delikatne, koronkowe tkaniny w neutralnych kolorach idealnie podkreślały kobiecość.
Między pokazami goście mogli kupować ubrania lub dodatki z części wystawowej. Kolejny pokaz należał do marki LIU-JO, świetne casualowe stylizacje, niezniszczalny jeans i odcienie żółcieni i turkusu to motyw przewodni pokazu.
Około 20 rozpoczął się pokaz polskiej projektantki Violi Śpiechowicz , którego prezentacja odbywała się podczas gościnnego występu Natalii Kukulskiej. Na zakończenie pierwszego dnia Warsaw Fashion Weekend swoją kolekcję zaprezentował Roberto Fragata.
W sobotę mogliśmy podziwiać takich projektantów jak: Lucia Russo, Ania Drabczyńska, Mauro Gasper, Avaro Figlio, Francesca Liberatore. Pod wieczór odbył się pokaz Młodzi Młodym, (Fashion Rock – pokaz przy muzyce na żywo Sorry Boys), oraz pokaz fryzur TONI&GUY, w którym gościnnie udział wzięły Maffashion, Jestem Kasia, Cajmel i Jemerced.
Niedziela należała do: Jarosława Ewerta, Moniki Błotnickiej, MiWa by Carol Nemoto, Riny Cossack oraz
Natashy Pavluchenko.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz