2013/04/02

modowa bitwa miast

Od jakiegoś czasu trwają zgłoszenia do Modowej Bitwy Miast, każdy może wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że zaprezentuje swoją stylizację, wysyłając zdjęcie na adres: warszawa@naszemiasto.pl - w tytule wpisując "Modowa Bitwa Miast". Głosowanie na autorów najlepszych stylizacji w regionach trwa do 12 kwietnia. Tuż po, na pierwszą warszawską piątkę czeka sesja fotograficzna i zmagania o tytuł najlepiej ubranego. Autorzy najlepszych stylizacji z ośmiu regionów pojadą na Fashion Week.
Do modowego pojedynku zagrzewać będzie najsłynniejsza polska znawczyni street fashion Julia Kuczyńska, szerzej znana jako Maffashion. 
" Namawiam wszystkich mieszkańców stolicy do stylizacyjnego konkursu - powiedziała  blogerka. - Powodzenia i do zobaczenia na Fashion Week w Łodzi - dodała Maffashion. "
Bitwa ma na celu bliższe poznanie mody z największych miast i wyłonienie najbardziej inspirujących stylizacji. Zapraszam do zabawy, a biernych uczestników do głosowania na mnie :


czapka - ReBell / marynarka - New Look / spodnie - Bershka / buty- New Look


koszulka - Stradivarius
6 komentarzy:

 1. Jejjku, jaka świetna ta stylizacja :DD

  OdpowiedzUsuń
 2. ładna czapka :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna dosyć nietypowa stylizacja.Brawo za inwencję.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oryginalne i ciekawe połączenie, chociaż ja bym spodni z tak niskim krokiem nie założyła, ale liczy się inwencja twórcza oraz fakt, że Ty się dobrze czujesz w takim zestawia, dlatego z przyjemnością zagłosowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. spodnie super;) sama na nie lukałam, fajnie eklektycznie :)

  OdpowiedzUsuń